Z miłości do książek
Blog > Komentarze do wpisu

Przecinek #3

Gdy sesja dobiega końca powoduje to u mnie przez jakiś czas poczucie, że zgubiłam gdzieś indeks, gdy nie dostrzegam go zgrabnie upchniętego pomiędzy portfel a zabójcze ilości chusteczek w mojej torbie. Na całe szczęście udaje mi się oprzytomnieć do tego stopnia, że nie przewracam całego pokoju w poszukiwaniu czegoś co do tej pory stanowiło tarczę pomiędzy mną a egzaminatorem, oszczędzając sobie przy tym nerwów. Mam czas na wiele rzeczy, na odpoczynek, zagłębianie się w rzeczy niezagłębione, by dowiedzieć się dlaczego zagłębienia nie da się zgłębić. To także czas na duże ilości książek i subtelnego aromatu kawy połączonego z zastraszającą ilością pierniczków. Mam czas nadrobić zaległości w czytaniu blogów, co pewnie znowu odbije się na moich funduszach, oraz przemierzać łąki z obiektywem aparatu wycelowanym w niczego niespodziewającą się faunę i florę.

W kolejce na przeczytanie czeka 26 sztuk powabnej literatury, którą najchętniej czytałabym po dwie na raz, jedną prawym okiem, drugą lewym. Podsumowując na brak atrakcji w te wakacje nie będę mogła narzekać, dlatego też mam nadzieję, że i wam upłynie ten czas na samych przyjemnościach.

środa, 23 czerwca 2010, odcien-purpury

Polecane wpisy

  • Przecinek #6

    Nie było mnie przez jakiś czas z racji problemów zdrowotnych, które spowodowały liczne, nieprzyjemne następstwa na studiach. Jednak powoli zaczynam nadrabiać ws

  • Przecinek #5

    Przez jakiś czas nie odwiedzałam bloga z racji przyczyn zdrowotnych, które nie tylko ograniczyły moje funkcjonowanie w sieci, ale również tempo czytania, a co z

  • Przecinek #4

    Na jakiś czas jestem zmuszona zaprzestać wylegiwania się w domowym zaciszu z laptopem na kolanach i nieśmiertelną herbatą z dodatkiem soku z malin. Wyjeżdżam na

TrackBack
TrackBack w tym blogu jest moderowany. TrackBack URL do wpisu:
Komentarze
izusr
2010/06/23 19:29:29
Przede mną ostatni egzamin, więc już czuję powiew wakacji i powoli, powoli wracam do czytania :)
-
szukamzyjepragne
2010/06/23 20:45:11
A ja też jeszcze kończę ostatnie zaliczenia :) i wreszcie weekendy wolne :) a na czytanie wykorzystuję każdą wolną chwilę.
-
clevera
2010/06/23 22:26:18
26 sztuk? Oj to wakacji może zabraknąć, zwłaszcza, że książki magicznie się jakoś mnożą.:)
-
m.tucha
2010/06/23 23:46:45
Jeszcze jeden egzamin, jeden egzamin i wakacje - lalalalal :D :)
Zazdroszczę, że Ty już :D I samych przyyyyjemności z lektur!
-
odcien-purpury
2010/06/24 09:29:48
izusr, mnie egzaminy wymęczyły okropnie, ale cieszę się, że obyło się bez poprawki, teraz mogę już całkowicie legalnie nic nie robić :)
szukamzyjepragne, próbowałam w czasie nauki na egzaminy w chwili przerwy poczytać, ale ledwie co mogłam się skupić, dlatego teraz to sobie odpracuje :)
clevera, sama się zastanawiam jak się za to zabrać, a już największym problem stanowi od czego zacząć, bo praktycznie na wszystko mam ochotę. Dodatkowo kilka pozycji mam jeszcze na oku i planuje całkiem poważne zakupy ;)
m.tucha, ja wczoraj ostatni zaliczyłam i teraz aż mi dziewnie, gdy nie mam nic do nauki i nie muszę rano się zrywać :)
UWAGA!
Przerwa wakacyjna.
Kontakt : kaldorei@op.pl

____________________


____________________


____________________


____________________


2009
2010
2011
2012

____________________Wszystkich zainteresowanych literaturą oraz mających jakieś niecierpiące zwłoki pytania związane z książkami (chętnie służę pomocą:), jak i wydawnictwa (i nie tylko) zainteresowane współpracą, zachęcam do napisania do mnie na poniższy e-mail:
kaldorei@op.pl

____________________

2012 Reading Challenge

2012 Reading Challenge
Kaldorei has read 26 books toward her goal of 60 books.
hide
________________________________________

Sztukateria Antykwariat IRKA ____________________


Lubię czytać
Lubię czytać
Spis moli
Lubię czytać YesBook

____________________


Initium Znak Znak AMEA Media Rodzina Bukowy Las
____________________

____________________
Moje fotografie:
Portfolio


____________________