Z miłości do książek

Urodzinowe

środa, 10 listopada 2010

Gdyby ktoś zapytał mnie dlaczego ochrzciłam blog nazwą „Odcień purpury” nie potrafiłabym odpowiedzieć na to pytanie, nawet pod groźbą zabrania mi wszystkich czekoladowych specjałów, którymi ostatnio się raczę w ilościach już dawno przekraczających normę spożycia. Pamiętam tylko tyle, że miałam wątpliwości co do kwestii jego przetrwania i w nietypowym dla mnie stanie pesymizmu dawałam mu maksymalnie tydzień, po którym miałabym zakończyć swą działalność recenzencką. Szczęśliwym dla mnie zrządzeniem losu udało mi się wytrwać cały rok, co jest dla mnie niezwykłym sukcesem, ponieważ należę do osób o „słomianym zapale”, które bardzo szybko porzucają dotychczasowe pomysły, czasem nawet nie zaczynając ich realizować.

Cieszę się na wszystkie współprace z wydawnictwami, portalami, gazetami które udało mi się rozpocząć od powstania bloga. Cieszę się również na wszystkie komentarze, nowe znajomości, książki które poleciłam i które mi polecono i przez które mój portfel nagminnie cierpi. Cieszę się,bo udało mi się robić coś systematycznie i czerpać z tego przyjemność i dzięki temu mogłam jasno określić, że książki są dla mnie niezwykle ważne i stanowią pasję z którą chce i lubię się dzielić. Dlatego dziękuję wszystkim osobom, które znalazły czas by tu zajrzeć i które okazały zainteresowanie moją opinią na temat literatury.

14:20, odcien-purpury , Urodzinowe
Link Komentarze (12) »
| < Maj 2018 > |
Pn Wt Śr Cz Pt So N
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
UWAGA!
Przerwa wakacyjna.
Kontakt : kaldorei@op.pl

____________________


____________________


____________________


____________________


2009
2010
2011
2012

____________________Wszystkich zainteresowanych literaturą oraz mających jakieś niecierpiące zwłoki pytania związane z książkami (chętnie służę pomocą:), jak i wydawnictwa (i nie tylko) zainteresowane współpracą, zachęcam do napisania do mnie na poniższy e-mail:
kaldorei@op.pl

____________________

2012 Reading Challenge

2012 Reading Challenge
Kaldorei has read 26 books toward her goal of 60 books.
hide
________________________________________

Sztukateria Antykwariat IRKA ____________________


Lubię czytać
Lubię czytać
Spis moli
Lubię czytać YesBook

____________________


Initium Znak Znak AMEA Media Rodzina Bukowy Las
____________________

____________________
Moje fotografie:
Portfolio


____________________